O Ostatniej Woli

Historia

Pewnej nocy śniło mi się, że zupełnie niespodziewanie przeszedłem na drugą stronę – zginąłem w wypadku, którego nie pamiętam. Jedyne, co po wszystkim we mnie zostało, to przeświadczenie, że nagle straciłem wszystko i towarzyszące mu nieznośne uczucie, że z wieloma sprawami nie zdążyłem się zmierzyć.

Po przebudzeniu zdałem sobie sprawę z faktu, że gdyby sen był prawdziwy, to zostawiłbym po sobie wiele niedokończonych spraw oraz niedomkniętych drzwi. A przede wszystkim mało słów, które chciałbym jeszcze powiedzieć najbliższym. Dotarło do mnie, że taki niepokój nie pozwala się cieszyć pełnią życia.

I wtedy narodził się w mojej głowie pomysł portalu – miejsca gdzie można zabezpieczyć się na wypadek zdarzeń, których nie da się przewidzieć, po to by ochronić najcenniejsze wspomnienia i przekazać to, co naprawdę ważne.

Tak powstała Ostatnia Wola – sukcesja wspomnień.

Publikacje

InnPoland – artykuł na portalu InnPoland należącym do grupy NaTemat

MamBiznes – wywiad na portalu MamBiznes

e-biznes.pl – wywiad na poratlu e-biznes.pl

Bezpieczeństwo

Kwestie bezpieczeństwa powierzanych nam danych traktujemy bardzo poważnie. Dokładamy wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Nasze systemy poddawane są surowym testom bezpieczeństwa, aby wyeliminować wszelkie podatności na różnego rodzaju ataki. Dodatkowo cały serwis jest zabezpieczony certyfikatem SSL, który daje gwarancję poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.

Pamiętaj także, że wyłącznie Ty masz dostęp do swoich listów. Nasz system został zaprojektowany z myślą o pełnej poufności tworzonych przez Ciebie treści więc nawet administratorzy zyskują do nich dostęp dopiero w momencie kiedy w procesie monitoringu ustalimy, że nadszedł odpowiedni moment na realizację wysyłki.

Dzięki tak kompleksowemu podejściu masz pewność, że Twoje dane są u nas bezpieczne. Stworzone przez Ciebie wiadomości ujrzą światło dzienne wyłącznie jeśli będziemy mieć 100% pewność, że nadszedł odpowiedni moment.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Idea

Głównym pomysłodawcą projektu OstatniaWola,pl jest Patryk Kozioł, stojący za sukcesem firmy Mad Ventures, działającej na rynku od 2010 roku. W skład grupy Mad Ventures wchodzą między innymi: marka COPOINT działająca na rynku nieruchomości oraz marka OPRON z branży IT.

logo firmy Mad Ventures

 

Niedźwiedzia 29B
02-737 Warszawa

NIP 538 175 39 91