Cały proces to zaledwie 3 proste kroki

OstatniaWola.pl to rozwiązanie, dzięki któremu zyskujesz możliwość bezpiecznego przechowania oraz automatycznej wysyłki listów (w tym także wiadomości wideo) do wybranych osób w sytuacji, gdy nadejdzie odpowiedni moment.

rejestracja
Darmowa rejestracja

Wypełnij  prosty formularz rejestracyjny i zyskaj dostęp do panelu gdzie będzie można wybrać interesujące Cię opcje. Rejestracja jest zawsze darmowa i pozwala zapoznać się z funkcjami systemu. Szczegółowe dane wypełniasz dopiero po dokonaniu decyzji o zakupie abonamentu.

weryfikacja
Pewność

Zależy nam na komforcie naszych Klientów, dlatego ważne jest dla nas pewne potwierdzenie Twojej tożsamości. Weryfikacja jest w pełni bezpieczna i zachowuje wszelkie standardy dotyczące ochrony danych osobowych.

monitoring
Czuwanie

Cyklicznie (w zależności od Twojego wyboru, raz na 2, 5 lub 11 miesięcy) monitorujemy stan Twojej aktywności życiowej. Jeśli podczas kilkuetapowego procesu weryfikacji (szczegóły znajdziesz na schemacie poniżej) potwierdzimy, że dostarczenie stworzonych przez Ciebie wiadomości jest konieczne, wówczas wysyłamy je listem poleconym do wskazanych przez Ciebie osób.

Jak wygląda monitoring?

Proces monitoringu uruchamiany jest raz na 2, 5 lub 11 miesięcy w zależności od Twoich preferencji. Cały przebieg monitoringu został rozłożony na trzy etapy, które pozwalają niezawodnie potwierdzić stan Twojej aktywności życiowej w ciągu 28 dni. Taki model czasowy daje pewność, że listy nie zostaną wysłane w nieodpowiednim momencie np. podczas urlopu czy choroby. W fazie pierwszej próbujemy potwierdzić Twoją dyspozycję za pomocą maila. Jeśli to się nie powiedzie, kontaktujemy się za pośrednictwem wiadomości SMS. Ostatnią formą nawiązania kontaktu jest połączenie telefoniczne ze wskazanym przez Ciebie numerem telefonu. Jeśli wszystkie próby weryfikacji nie przyniosą rezultatu, przystępujemy do realizacji Twojego polecenia. Wysyłka ma zawsze formę listu poleconego z potwierdzeniem odbioru.

 

Schemat całego procesu monitoringu:
(pamiętaj, że proces jest przerywany na etapie, w którym otrzymamy od Ciebie potwierdzenie Twojego stanu)

monitoring-opis-procesu